O firmě - KominyNerezove.cz
234 688 483
 

Ocelový komín - pouze nejlepší výrobky

Vysoká kvalita, bezpečnost, rychlé dodání

magazyn-firmy.jpg

Naše firma se již mnoho let zabývá prodejem komínových systémů nejvyšší kvality. Vsadili jsme na vysoký standard poskytovaných služeb, spokojenost klientů a konkurenční ceny. Naší specializací jsou odolné komínové systémy a prvky zhotovené z nejkvalitnější oceli. Připravujeme pro Vás pouze prověřené a mnohokrát otestované komíny, které splňují veškeré normy. Proto si můžeme dovolit poskytnout Vám záruku nejvyšší kvality, a co je nejdůležitější, zajišťujeme bezpečnost Vašich domovů. 

Jsme si jisti, že vysoká kvalita výrobků zaručuje účinné a bezpečné odvádění spalin po mnoho let. Proto v naší nabídce najdete výhradně nejlépe zhotovené komínové příslušenství.

Všem klientům nabízíme:

  • výrobky nejvyšší kvality za atraktivní ceny, 
  • profesionální a věcné poradenství,
  • bezplatnou cenovou kalkulaci,
  • možnost realizace speciálních zakázek na individuální objednávku.

zatowarowany-magazyn.jpg

Mnohaleté zkušenosti s prodejem komínů nám umožnily zjednodušit proces nákupu komínového systému. Připravili jsme konfigurátor, který klientovi pomáhá s výběrem vhodné komínové sestavy.  Díky použití tohoto systému vždy obdržíte výrobek ideálně přizpůsobený Vašim potřebám. 

Maximální úsilí věnujeme pečlivému balení výrobků, které pak vždy v ideálním stavu doputují na stavby v celé zemi. Spolupracujeme pouze s takovými kurýrními firmami, které se vyznačují solidností, dodržováním lhůt a péčí o klienta. 

Chcete se dozvědět více - kontaktujte nás přímo - kontakt. Chcete si objednat nejlepší komín na trhu? Zavolejte! 

Vypočítejte cenu

své sestavy

Použijte kalkulačku

Přejděte ke kalkulačce

Dodávka ZDARMA
na území celé České republiky

Zavolejtenám!

Naši poradci Vám pomohou
při výběru komína
nebo vložky..

+420 234 688 483

 
Kontaktujte nás!
po - pá: 8.00 – 14.00
Zavolejte
Dodávka ZDARMA
na území celé České republiky
Kruhové, Oválné komínové vložky a Izolované komíny
Ocelové komínové vložky a ocelové komínové systémy představují ideální řešení pro investory, kteří chtějí použít trvanlivý a univerzální komínový systém. Ocelové komíny a vložky jsou vhodné jak pro kotle na tuhá paliva, tak i pro plynové a olejové kotle. Pravidla internetového obchodu, Zásady ochrany soukromí
Veškerá práva vyhrazena, kominynerezove.cz, 2016