234 688 483
 

Ocelový komín - pouze nejlepší výrobky

Vysoká kvalita, bezpečnost, rychlé dodání

magazyn-firmy.jpg

Naše firma se již mnoho let zabývá prodejem komínových systémů nejvyšší kvality. Vsadili jsme na vysoký standard poskytovaných služeb, spokojenost klientů a konkurenční ceny. Naší specializací jsou odolné komínové systémy a prvky zhotovené z nejkvalitnější oceli. Připravujeme pro Vás pouze prověřené a mnohokrát otestované komíny, které splňují veškeré normy. Proto si můžeme dovolit poskytnout Vám záruku nejvyšší kvality, a co je nejdůležitější, zajišťujeme bezpečnost Vašich domovů. 

Jsme si jisti, že vysoká kvalita výrobků zaručuje účinné a bezpečné odvádění spalin po mnoho let. Proto v naší nabídce najdete výhradně nejlépe zhotovené komínové příslušenství.

Všem klientům nabízíme:

  • výrobky nejvyšší kvality za atraktivní ceny, 
  • profesionální a věcné poradenství,
  • bezplatnou cenovou kalkulaci,
  • možnost realizace speciálních zakázek na individuální objednávku.

zatowarowany-magazyn.jpg

Mnohaleté zkušenosti s prodejem komínů nám umožnily zjednodušit proces nákupu komínového systému. Připravili jsme konfigurátor, který klientovi pomáhá s výběrem vhodné komínové sestavy.  Díky použití tohoto systému vždy obdržíte výrobek ideálně přizpůsobený Vašim potřebám. 

Maximální úsilí věnujeme pečlivému balení výrobků, které pak vždy v ideálním stavu doputují na stavby v celé zemi. Spolupracujeme pouze s takovými kurýrními firmami, které se vyznačují solidností, dodržováním lhůt a péčí o klienta. 

Chcete se dozvědět více - kontaktujte nás přímo - kontakt. Chcete si objednat nejlepší komín na trhu? Zavolejte! 

Vypočítejte cenu

své sestavy

Použijte kalkulačku

Přejděte ke kalkulačce

Zavolejte
nám!

Naši poradci Vám
pomohou při výběru komína nebo vložky.

+420 234 688 483

 
Kontaktujte nás!
po - pá: 8.00 – 14.00
Zavolejte
Dodávka ZDARMA
na území celé České republiky
Komínové vložky a izolované komíny
Ocelové komínové vložky a ocelové komínové systémy představují ideální řešení pro investory, kteří chtějí použít trvanlivý a univerzální komínový systém. Ocelové komíny a vložky jsou vhodné jak pro kotle na tuhá paliva, tak i pro plynové a olejové kotle. Pravidla internetového obchodu, Zásady ochrany soukromí
Veškerá práva vyhrazena, KominyNerezove.cz, 2016